הפרויקטים שלנו

החזון

בסיס הערכים של 'קדם ישראל' הוא ליזום וליצור פרויקטים מובילים וחדשניים, המשנים את פני ענף הבניה בישראל

קדם ישראל הוקמה על־ידי קבוצת אנשי עסקים מומחים ומנוסים בעלי מוניטין רב בתחום הנדל"ן והפיננסים במגמה ליצור פתרונות מגורים נגישים ואיכותיים, החל משלב איתור הקרקע, דרך השבחתה ותכנונה ועד לקבלת המפתח. קדם מציעה לכם שירות "הכול כלול" בדרך לדירה החדשה שלכם הן כדירת מגורים והן כנכס להשקעה.

הניסיון הרב תחומי של קדם ישראל בעסקי הנדל"ן בא לידי ביטוי לכל אורך הדרך. החברה מורכבת מצוות מקצועי ומיומן אשר ביחד עם ניסיון עשיר יש ביכולתם ליזום ולנהל פרויקטים נדלניי"ם בהיקפים גדולים.

הקו המנחה את החברה החל משלב היוזמה, בדיקת הכדאיות הכלכלית, דרך התכנון, ניהול מערכתי המשלב את כל היועצים, אישורי תוכניות הבניה בוועדות המקומיות והמחוזיות, תוך ניצול מקסימלי של אחוזי הבניה, ניהול מכרזים, חיסכון בעלויות, ועד לשלבי הבניה בפועל בה צברה החברה מומחיות וניסיון רב בפיקוח על טיב הבניה, זירוז הבניה, בהתאמה מקסימלית לדרישות שינויי הרוכשים, ובאישורים הסופיים עד למסירת המפתחות.

השירות והליווי הצמוד שלנו נותנים לכם הרבה מעבר לשקט נפשי. הם מבטיחים לכם חיסכון של עד מאות אלפי שקלים, ושקט ורוגע הן בזמן ההמתנה לדירה והן לאחר קבלתה. אנחנו עושים עבורכם את כל העבודה. כל מה שנשאר לכם הוא לעקוב אחרי התקדמות הרכישה, התכנון והבנייה עד לקבלת המפתח.

להלן מיזמי נדל"ן מוצלחים אשר החברה קידמה וניהלה תוך הפקת מירב הפוטנציאל הגלום בהם
משלבי התכנון השונים עד להשלמתם ומסירת הדירות לרוכשים:
פרויקטים בבניה
הקישון אשדוד
ארמון הנציב, דב גרונר
ארמון הנציב, שלמה בן יוסף
אריאל 6 – ירושלים
מודיעין עילית מסחר
פרויקט נווה הפסגה
פרויקט שבזי, ביתר עילית
פסגת הארץ לדיור ירושלים
פרויקט אור וברכה
אחוזת שפע
מודיעין עילית
פרויקטים בניהול
פנינת בקעה
בית וגן רזידנס
נופי הצפון
נופי רמות
מתחם בנית
יישא ברכה 22